Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1256934 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 42 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | Artisan Eiken |
| Materiaal | Spaanplaat melamine |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |

