Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1224696 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 60,5 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Uitvoering | 1 deur |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | metaal |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |