Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Mariet
16 mei 2026
Voor het bed kozen we vanzelfsprekend ook voor de nachtkastjes. Deze konden meteen geleverd worden. Op het bed zit helaas levertijd. Mooie kastjes met drie soepel lopende lades.
P van den Boer
13 mei 2026
Stevig en mooi
Elly Van kan
7 mei 2026
Mooie nachtkasten bij de totalenkamer ban chateau

| Artikelnummer | 1177139 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | kiezelgrijs |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |