Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
P van den Boer
13 mei 2026
Stevig en mooi
Elly Van kan
7 mei 2026
Mooie nachtkasten bij de totalenkamer ban chateau
Evert Wesseling
6 mei 2026
De kastjes zijn mooi groot. En passen uitstekend bij het bed.

| Artikelnummer | 1177108 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | saliegroen |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |