Francien Dona
21 april 2026
Mooi bed, mooie kwaliteit, fijn geholpen bij beter bed in Elst
heer van Loon
5 maart 2026
Alles prima voorelkaar
J Geerlings
5 februari 2026
functioneel & aardig om te zien

| Artikelnummer | 1177029 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | wit |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |