Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
EDWIN TAX
20 maart 2026
bbbbbbbbbbbbbbbb
Rob
14 maart 2026
Mooi kastje, echter het mechanisme dat de laatjes dicht moet duwen gaat niet heel soepel. Voor de rest is het een prima kastje!

| Artikelnummer | 1242045 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 61 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | rustiek eiken |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Kleur poten | metaal |
| Materiaal poten | metaal |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |