Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 382784 |
| Merk | Maxi |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Uitvoering | open |
| Kleur | wit |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |