Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1067744 |
| Merk | Maxi |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | mango hout/metaal |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |