Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 667723 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF/hout |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |