Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1185276 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 21.2 cm |
| Lengte | 79.2 cm |
| Hoogte | 9,3 cm |
| Diepte | 21 cm |
| Kleur | natuur |
| Materiaal | grenen |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |