Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1224747 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 76 cm |
| Lengte | 54 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 54 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen/MDF |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |