Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 1052296 |
| Merk | Flexa |
| Breedte | 87 cm |
| Lengte | 87 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Diepte | 1 cm |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | stof |
| Onderhoud | wasbaar 40°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |