Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 1190544 |
| Merk | Flexa |
| Breedte | 81.6 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Kleur | grey |
| Materiaal | MDF |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |