Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1079939 |
| Merk | Essenza |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Geschikt voor maten | 150 x 200 cm |
| Kleur | beige |
| Materiaal | polyester |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |