Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1079822 |
| Merk | Essenza |
| Breedte | 135 cm |
| Lengte | 170 cm |
| Geschikt voor maten | 135 x 170 cm |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | polyvelvet |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |