Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1171560 |
| Merk | Kayori |
| Breedte | 220 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Geschikt voor maten | 150 x 220 cm |
| Kleur | multi |
| Materiaal | bamboe |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |