Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1079941 |
| Merk | Essenza |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Kleur | groen |
| Materiaal tijk | polyester |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |