Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 1080916 |
| Merk | Descanso |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Kleur | antraciet |
| Materiaal tijk | polyvelvet |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |