Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25
| Artikelnummer | 481633 |
| Merk | At home with Marieke |
| Breedte | 52 cm |
| Lengte | 36 cm |
| Kleur | steen rood |
| Materiaal tijk | vilt |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Garantie | 1 jaar volgens CBW voorwaarden |