Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 651512 |
| Merk | Melli Mello |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Kleur | multicolour |
| Materiaal tijk | velours |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 1 jaar volgens CBW voorwaarden |