Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 1081046 |
| Merk | Hip |
| Breedte | 48 cm |
| Lengte | 48 cm |
| Kleur | multicolour |
| Materiaal tijk | polyvelvet |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |