Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25
| Artikelnummer | 1064802 |
| Merk | Descanso |
| Breedte | 48 cm |
| Lengte | 48 cm |
| Kleur | multicolour |
| Materiaal tijk | polyvelvet |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |