Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 671748 |
| Merk | PT Living |
| Breedte | 21,5 cm |
| Lengte | 16 cm |
| Hoogte | 15,5 cm |
| Kleur | rood |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |