Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 667725 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Kleur | ecru |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |