Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 671789 |
| Merk | PT Living |
| Breedte | 74 cm |
| Lengte | 3 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Kleur | zwart/goud |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |