Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Kirsten
24 oktober 2025
Dit is zo'n fijne topper! Heb lang getwijfeld, want hij was boven mijn begrootte budget... Maar is het dubbel en dwars waard!
Rene van Vliet
5 augustus 2025
prima Topper. Comfortabele ondersteuning

| Artikelnummer | 1256946 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Type matraskern | Traagschuim |
| Voorzien van split | enkele split |
| Lengte split | 90 |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Verkoelend |
| Ventilatie tijk | 3D ventilatieboord |
| Ventilatie kern | goed ventilerend |
| Hardheid | firm |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Materiaal tijk | polyester |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden |
Een splittopmatras is een tweepersoons topmatras met een split in het hoofdeinde zodat je de verstelbare hoofdeinden onafhankelijk van elkaar kunt gebruiken. Daarmee is het geschikt voor een tweepersoons elektrisch verstelbaar bed. Ideaal als je nog even wat wilt lezen terwijl je partner slaapt.
Een splittopmatras zorgt voor extra comfort bovenop je matras. Een splittopper heeft een split in het hoofdeinde zodat je de verstelbare hoofdeinden onafhankelijk van elkaar kunt gebruiken.
Voor een optimale levensduur en bescherming gebruik je een molton topper met split. Zo houd je je topmatras langer mooi.
Jazeker, splittoppers zijn in verschillende soorten en maten verkrijgbaar bij Beter Bed.
Voor een splittopmatras gebruik je een speciale splittopper hoeslaken. Met een splittopper hoeslaken kun je bedden onderling van elkaar verstellen dankzij de split in het midden van het hoeslaken.

