Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1040219 |
| Merk | Essenza |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Kleur | groen |
| Overige | gemaakt van 100% polyester velvet |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Garantie | 1 jaar volgens CBW voorwaarden |