Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 686119 |
| Merk | Good Morning |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Geschikt voor maten | 130 x 160 cm |
| Kleur | multicolour |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |