Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1082332 |
| Merk | Kayori |
| Breedte | 260 cm |
| Lengte | 280 cm |
| Kleur | naturel |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |