Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25
| Artikelnummer | 687738 |
| Merk | Ambianzz |
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Geschikt voor maten | 250 x 260 cm |
| Kleur | grijs |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |