Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1062343 |
| Merk | Kayori |
| Breedte | 270 cm |
| Lengte | 280 cm |
| Geschikt voor maten | 270 x 280 cm |
| Kleur | groen |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |