Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25
| Artikelnummer | 671833 |
| Merk | PT Living |
| Breedte | 21 cm |
| Lengte | 29 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | hout |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |