Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 662775 |
| Merk | Leitmotiv |
| Breedte | 54 cm |
| Lengte | 16,5 cm |
| Hoogte | 54 cm |
| Kleur | groen |
| Materiaal | metaal |
| Onderhoud | Afstoffen;Afnemen met een licht vochtige doek |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |