Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 671816 |
| Merk | PT Living |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 14 cm |
| Hoogte | 48,5 cm |
| Kleur | groen |
| Materiaal | metaal |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |