Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Joop Kaandorp
19 april 2026
Ik ben in mijn sas met mijn bed en nieuwe matras.ben echt heel te vreden
Rijsdijk Jan
19 april 2026
Bevalt goed.
Wouter
18 april 2026
Heb in tijden niet zo heerlijk gelegen en lichaam niet meer pijnlijk met opstaan

| Artikelnummer | 1226255 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Schuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | polyester |
| Comfortlaag tijk | polyester |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C; Molton en anti-slipdek gebruiken |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel