Afspraak vóór 6-4? Dan krijg je gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 671946 |
| Merk | PT Living |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 149 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | hout/metaal |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |