Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25
Tijdloos hotelcomfort in zijn meest pure vorm.
Ervaar de nachtrust van een Valk Exclusief hotel, gewoon bij jou thuis. Deze Valk Exclusief x M line Hotel Boxspring is de boxspring zoals je hem kent uit de hotels, uitgevoerd zonder hoofdbord. Juist dat maakt dit model uitzonderlijk veelzijdig. Deze boxspring past moeiteloos in iedere slaapkamer, van modern appartement tot royale suite. Minimalistisch in uitstraling, maximaal in comfort.
De boxspring en gestoffeerde matrassen zijn uitgevoerd in hoogwaardige, slijtvaste stoffen die voldoen aan de hoge hotelstandaarden van Valk Exclusief. Kies uit twee stoffencollecties, van warm en uitnodigend tot elegant en verfijnd, en creëer de uitstraling die past bij jouw slaapkamer.
De boxspringset wordt compleet geleverd met boxen, gestoffeerde matrassen en een Valk Exclusief x M line topper Luxury voor optimaal hotelcomfort.
Bij de breedtemaat 140 cm ontvang je standaard één tweepersoonsmatras. Vanaf 160 cm bestaat de set uit twee losse eenpersoonsmatrassen voor optimaal comfort en ondersteuning.
Hoe ligt deze boxspring?
Ervaar het comfort van een echte hotelnacht, ondersteund door de slaaptechnologie van M line. Iedere laag van deze boxspring is ontworpen voor optimale ondersteuning, ventilatie en langdurig comfort. Het clima-supportschuim in de matrassen zorgt voor extra drukverdeling en een stabiel liggevoel.
De Valk Exclusief x M line Luxury Topper geeft je matras een rijkere, zachtere laag comfort en laat je dieper wegzakken in ultieme ontspanning. Dankzij deze combinatie ervaar je een uitgebalanceerde ondersteuning die helpt je lichaam volledig te ontspannen.
De boxen en matrassen zijn voorzien van 7-zone pocketvering die zich individueel aanpast aan je lichaamsgewicht en slaaphouding. Hierdoor krijgt ieder deel van je lichaam precies de ondersteuning die het nodig heeft. De hoogwaardige anti-sliplaag zorgt ervoor dat matrassen en topper perfect op hun plaats blijven liggen, zodat jij geniet van ongestoord slaapcomfort.
Geschikt voor een belasting tot 150 kg per persoon.
Personaliseer jouw hotelboxspring
Personaliseer jouw boxspring in de stof van je dromen. Kies uit twee stoffencollecties: de comfort collectie met hotelchique Leatherlook en warm Soft, of de luxury collectie met elegante Linen look of de rijke structuur van de Suite. Alle stoffen zijn slijtvast, duurzaam en eenvoudig te onderhouden, ontwikkeld volgens de hoge kwaliteitsnormen van de hotelwereld.
Deze boxspring blinkt uit in
| Artikelnummer | 1246728 |
| Merk | Valk Exclusief |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 150 kg |
| Instaphoogte in cm | 67 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 160 x 200 cm |
| Poothoogte | 12 cm |
| Kleur | ecru |
| Stofgroep | Leatherlook |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | Pocketveren |
| Afdeklaag dikte | polyether SG30 / 2cm |
| Aantal slagen per veer | 5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 290 |
| Modelnaam matras | Valk Exclusief Poly |
| Type matraskern | pocketveer |
| Aantal veren per m2 matrassen | 290 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5 |
| Comfortzones | 7 |
| Hardheid Matrassen | stevig |
| Modelnaam topper | Valk Luxury |
| Kern topper | traagschuim |
| Materiaal tijk topper | polyester |
| Tijk topper afritsbaar | Ja |
| Modelnaam poten | Valk Tapered |
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | zwart |
| Garantie | 25 jaar garantie op draad- en framebreuk, 2 jaar garantie op hoofdborden, poten en materiaal- en fabricagefouten op stoffen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel
Een boxspring is een slaapsysteem dat bestaat uit meerdere lagen. Samen zorgen ze voor optimaal comfort en ondersteuning.
De basis is een gestoffeerde bedbodem met veren – de eigenlijke 'boxspring'. Hierop ligt een matras dat zorgt voor de ondersteuning van jouw lichaam. Op het matras ligt een topmatras, dit zorgt voor extra comfort en beschermt het matras. Veel boxsprings worden afgewerkt met een stijlvol hoofd- en/of voetenbord.
Meer info? Bekijk dan onze boxspring adviespagina.
Het belangrijkste verschil is dat je bij een bed zelf de bodem en het matas uitkiest. Dat geeft veel vrijheid in comfort en ondersteuning.
Bij een boxspring geniet je van een compleet slaapsysteem: een box met veren, daarop een matras en dáárop een topmatras. Het matras is meestal gestoffeerd en afgestemd op de box, waardoor de matraskeuze beperkter is dan bij een bed. Qua topmatras heb je wel alle keuze.
Doordat een boxspring vaak hoger is dan een bed, heb je voordelen met in- en uitstappen en meer gemak bij het opmaken.
Meer info? Bekijk dan onze boxspring adviespagina.
Meer info? Bekijk dan onze boxspring adviespagina.
Een vlakke boxspring heeft een vaste bodem. Je kunt het hoofd- en voeteneinde niet verstellen.
Een elektrische boxspring kun je wél verstellen met een afstandsbediening. Je kunt bijvoorbeeld het hoofdeinde omhoog doen om rechtop te zitten of je benen iets hoger leggen. Dat is handig als je graag leest in bed, tv kijkt of extra steun wilt voor je rug of benen.
Meer info? Bekijk dan onze boxspring adviespagina.
Ja dat kan, maar alleen als het onderstel nog in goede staat is. Dat betekent: geen doorgezakte veren, een stevig frame en goede ventilatie.
Waarom dit belangrijk is? Als het onderstel niet meer stevig is, wordt je lichaam niet goed ondersteund en kunnen er pijnklachten ontstaan. Ook zal je matras sneller slijten. Goede ventilatie is nodig om vocht af te voeren en te voorkomen dat je matras klam wordt en/of gaat schimmelen.
Meer info over de levensduur van je boxspring vind je hier.
Ja, als jouw matrassen nog goed zijn kan dat! Bekijk hieronder onze collectie boxsprings zonder matras.

