Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 662757 |
| Merk | Karlsson |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 4 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Kleur | grijs |
| Onderhoud | afstoffen'afnemen met een licht vochtige doek |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |