Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 672076 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Diepte | 34 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF/grenen |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |