klant
22 december 2025
Ligt lekker, maar schuift en topper blijft niet netjes in de stoffe hoes. Zelfs met antislip matjes eronder geprobeert. Maat klopt ook niet. In dacht dat deze nog uit zou lopen in verloop van tijd, maar is gewoon te klein. Geen 180 bij 200 zoals we besteld hadden. Waardeloze aankoop.
M Vosveld
18 december 2025
We zijn niet tevreden, de topper ruikt nog chemisch en het verschuift heel erg. Elke morgen heb lig ik voor de helft op het matras ipv op de topper. We zijn er niet op vooruit gegaan, miskoop.
John Boer
2 december 2025
Niet tevreden topper schuift onlangs met een antischuifmat

| Artikelnummer | 1227256 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Type matraskern | Gel |
| Voorzien van split | enkele split |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | medium |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Opbouw matraskern | Gel SG45 |
| Materiaal tijk | 75% gerecycled polyester, 25% polyester |
| Onderhoud | Regelmatig draaien; molton topper gebruiken |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
Zoek je een comfortabel topmatras? Kies dan voor gel! Met een gel topmatras hoef je niet bang te zijn dat je het te warm hebt in bed. Gel werkt verkoelend en ventileerd uitstekend. Daarnaast wordt je gewicht gelijkmatig verdeeld. Erg fijn!
Een topmatras of topper leg je bovenop je gewone matras. Het versterkt de eigenschappen van je matras. Zo creëer je verrassend en aangenaam slaapcomfort. Bovendien verleng je met een topmatras de levensduur van je matras.
Gel is een schuimsoort dat reageert op lichaamsdruk en optimaal ventileert. Het schuim wordt extra soepel en je ervaart minimale tegendruk op het lichaam.
Het gelschuim topmatras is vergelijkbaar met een mix van koud- en viscoschuim. Het materiaal kan ook orthopedische problemen oplossen door de puntelasticiteit aan het oppervlak en de hoge veerkracht. Op een gel topmatras lig je relatief zachter. Dit in tegenstelling tot een koudschuim topmatras, waarbij juist veel steun geboden wordt.