Andrea L.
4 mei 2026
Comfortabele stof
Hans van der Hek
30 april 2026
Makkelijk en goede stof
Marion Janse
24 maart 2026
Deze HappyBed slopen bij de dekbedden Golden Oase besteld. Waren 1+1 in de aanbieding dus 4 slopen. Ze liggen lekker, voelen goed , zijn erg mooi voelen en koel genoeg aan.
| Artikelnummer | 1231933 |
| Merk | HappyBed |
| Kleur | multicolour |
| Geschikt voor | Volwassene |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | microvezel |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | niet strijken |
| Garantie | 1 jaar garantie |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |