Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Nina van Puijenbroek
8 mei 2026
Heerlijke slopen
Anja / ZH
14 maart 2026
Ik had producten al eerder gekocht en was blij verrast dat er belangrijke verbetering is gedaan (ritssluitingen)
Maria
7 maart 2026
Leuke textiel , warm en luchtig tegelijk en zeer goed wasbaar ,zo goed als strijkvrij .
| Artikelnummer | 1232509 |
| Merk | HappyBed |
| Kleur | blauw |
| Geschikt voor | Volwassene |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | microvezel |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | niet strijken |
| Garantie | 1 jaar garantie |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |