H.M. Dispa
28 april 2026
In verhouding tot het bed vind ik het nachtkastje wat aan de dure kant
p v zandvoort
23 februari 2026
Bed bevalt uitstekend, en het is keurig afgewerkt
Henriëtte
16 februari 2026
Mooie, degelijke nachtkastjes. Laden bieden voldoende ruimte. Zeer goede en snelle montage door bezorgers.

| Artikelnummer | 612746 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | truffel eiken |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |