Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Chris Mol
11 juli 2025
Comfortabel produkt, Scharnierfunctie is zeer praktisch en produkt heeft goede kwaliteit.
Meneer Rovers
6 mei 2025
Instap kanten van het ledikant scherp als een mes fout , voor oudere gebruiker en werkster geven beschadigingen aan de huid 21 mei komt de service monteur langs de enigste oplossing is de zijkanten twee stuks vervangen voor afgeronde , wordt vervolgd op
heer H. Mooij
5 april 2025
Bed voldoet uitstekend

| Artikelnummer | 1225615 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 160 cm |
| Instaphoogte in cm | 49 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 169 x 213 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 94 cm |
| Stijl | klassiek |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | alpine wit |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Materiaal poten | hout |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |