Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Wiersma Eisses
20 april 2026
Vind ze voor een kussensloop nogal prijzig.
Trineke
4 april 2026
Kleur van de kussenslopen was iets lichter dan het dekbed zelf. Jammer.
Olde daalhuis
10 maart 2026
mooie kussenslopen
| Artikelnummer | 1231944 |
| Merk | HappyBed |
| Kleur | multicolour |
| Geschikt voor | Volwassene |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | microvezel |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | niet strijken |
| Garantie | 1 jaar garantie |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |