M.
18 april 2026
Zie mijn recensie mbt het hoeslaken. Zelfde conclusie geldt voor de slopen. Merk niks van een koelend effect.
Maxje
5 maart 2026
Het dure product beloofd niet wat deze moet doen. Geeft geen koel kussensloop, zonde van mijn geld geweest.
Leoniek
15 december 2025
deze slopen voelen bijna koud aan, lijkt me zomers heerlijk

| Artikelnummer | 1225713 |
| Merk | B Bright |
| Kleur | wit |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Materiaal | nylon/katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |