Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1177016 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 3 cm |
| Kleur | wit |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |