Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Dillon Babel
21 maart 2026
Heel gaaf is super rustgevend ben heel blij met dit product❤️🙏🏽🌿
Lenie
10 september 2025
Slaap goed
T. Smits
8 september 2025
Heel fijn stevig bed.

| Artikelnummer | 1064887 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 48 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 149 x 208 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 97 cm |
| Hoogte | 97 cm |
| Kleur | eiken |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Stijl | industrieel |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | zwart |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |

Levertijdindicatie: 2 dagen

Levertijdindicatie: 6 tot 7 weken