Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Netty Langver
13 mei 2026
Heel,mooie en fijn dekbed , Texel wol is een goed product. Ben heel tevreden
G Verstappen
13 maart 2026
Goede kwaliteit, juiste zwaarte en dikte.
L Poll
25 februari 2026
Het fijnste dekbed ever! Heel aangenoam warm, zonder 'log' te zijn. Daarbij is het fijn om te weten dat er geen dieren hebben hoeven te lijden voor dit dekbed (zoals bij dons(.

| Artikelnummer | 370610 |
| Merk | Texeler |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
| Seizoen | 4-seizoenen (2 delen) |
| Warmteklasse | klasse 1 (meest warm) |
| Vulgewicht | 770+1386 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | carré |
| Anti allergie | Nee |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. rits |
| Gewicht | zwaar |
| Type dekbed | Wol |
| Materiaal vulling | 100% zuivere scheerwol |
| Materiaal tijk | perkal katoen |
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Texeler voorwaarden |
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |