Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25
Jacky
24 maart 2026
Wij slapen nu zo'n maand op deze topper! Onze oude was te zacht (geworden) en hebben eerst ander merk geprobeerd, deze was veel te hard. Deze is precies goed, stevig, maar niet te hard (medium), vormt zich naar het lichaam en blijft goed op zn plaats. Geen spierpijn meer bij het opstaan. Zeker aan te bevelen!
Lia Kras
13 maart 2026
Gewoon top samen met de matrassen van Emma. Top(per)
Peter van Vliet
12 maart 2026
Onze toppers en kussens bevallen heel goed !!!Top !!!

| Artikelnummer | 1118559 |
| Merk | Emma |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Ventilatie tijk | ademende bovenlaag |
| Hardheid | medium |
| Handvatten | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Opbouw matraskern | koudschuim |
| Type comfortlaag | grafiet schuim |
| Materiaal tijk | 99% polyester, 1% elastane |
| Onderhoud | 1x per maand hoofd en voeteneind draaien;molton en anti-slipdek gebruiken |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |
De prijs voor Koudschuim topper Emma Original Pro (80 x 200 cm) van 349.- voor 209.40 geldt tot en met dinsdag 5 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice